سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : چهارشنبه 08 بهمن 1399
  • 99/09/04 - 10:27
  • 152
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تخصص‌های آزمایشگاهی را ارائه دهید و اعتبار بگیرید

71 میلیون ریال حمایت آموزشی به اعضای شبکه آزمایشگاهی ارائه شد. در این دوره‌های آموزشی بیش از 223 نفر از اعضای شبکه حضور داشتند.

حضور تعداد قابل توجهی از کارشناسان در آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که تجربه کاربری حرفه‌ای تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی دارند، موجب شده است این شبکه برنامه‌های متنوعی را در قالب دوره‌های آموزشی تئوری، کارگاه‌های عملی و دوره‌های آموزش مجازی برنامه‌ریزی و اجرا کند.

تاکنون چند دوره آموزشی توسط شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شده است که 223 نفر از کارشناسان و مدیران از 189 مرکز عضو در این دوره‌ها حضور داشتند و در مجموع 71 میلیون ریال حمایت آموزشی از سوی شبکه پرداخت شده است.

همچنین این شبکه برای حضور 38 نفر از کارشناسان و مدیران در دوره‌های آموزشی که توسط مراکزی غیر از شبکه آزمایشگاهی برگزار شده، در مجموع مبلغ 86 میلیون ریال پرداخت کرده است.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم برای تحقق این هدف تلاش کرده است. حاصل این تلاش، موجب دسترسی فعالان پژوهش، فناوری و صنایع کشور به تجهیزات، خدمات و محصولات آزمایشگاهی در همه استان‌ها و 93 شهر کشور شده است.

این شبکه پلتفرم به اشتراک‌گذاری دستگاه‌ها و ارائه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است که از طریق پایگاه اینترنتی www.labsnet.ir در دسترس قرارگرفته است.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,برگزیده ها
  • کد خبر : 71196

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت