سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : چهارشنبه 08 بهمن 1399
  • 98/04/02 - 09:48
  • 530
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست ؛

نخستین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر اعطا می‌شود

همزمان با چهارمین کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران،نخستین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر به فعالان برتر و منتخب این حوزه در هفت سطح اعطا می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر و با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

همزمان با این رویداد شاهد گردهمایی سالانه فعالان انرژی های تجدیدپذیر در کشور هستیم تا بستری برای بررسی چالش های پیش رو توسعه این حوزه و ارائه دستاوردها و توانمندی های شرکت های دانش بنیان فراهم شود.

در این دوره همزمان با رویداد،نخستین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر به فعالان در هفت سطح تعلق می گیرد. با توجه به لزوم ایجاد بستری مناسب برای معرفی الگوهای برتر در زنجیره توسعه انرژی های تجدیدپذیر کشور، جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران طراحی شده است و در افتتاحیه این کنفرانس به شرکت های دانش بنیان تولید کننده تجهیزات تجدیدپذیر، پروژه تجدیدپذیر، سازمان های عمومی و دولتی، شخصیت تأثیرگذار ، رسانه برتر، شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق استان و شرکت و موسسات خارج از صنعت تجدیدپذیر، اعطا خواهد شد. 

همچنین بررسی فرصت های کسب و کار  شرکت های دانش بنیان توانمند فنی و مهندسی ایرانی در کشورهایی همچون عراق، سوریه و افغانستان با حضور مسئولان این کشورها، بررسی چالش های بومی سازی تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر، بررسی چالش های تامین تجهیزات پروژه های تجدیدپذیر، بررسی چالش های تأمین مالی و اقتصادی بودن پروژه های تجدیدپذیر در شرایط فعلی، بررسی چالش های سرمایه‌‌‌گذاران نیروگاه های تجدیدپذیر کشور و ارائه راهکارهای حل آن، بررسی چالش های صادرات برق تجدیدپذیر از دیگر برنامه های این کنفرانس بین المللی است.

البته ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز یکی دیگر از حامیان این رویداد است که 21 و 22 مهرماه سال جاری در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صداوسیما برگزار می شود.


پایان پیام/25

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,مرکز توسعه فناوریهای راهبردی,مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان
  • کد خبر : 44823
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت