سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : سه شنبه 24 فروردین 1400
  • 1398/06/06 - 09:39
  • 1045
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

شبکه‌سازی به شکوفایی ظرفیت‌های نهفته آزمایشگاهی و تحقیقاتی می‌انجامد

رییس شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه یکی از ضرورت های لازم در حوزه آزمایشگاهی طراحی بسته کامل خدمات، است، گفت: یکی از اهداف شبکه این است که مجموعه کاملی از خدمات را به اعضای خود ارائه کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی‌فرد رییس شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری با تاکید بر لزوم شبکه سازی تجهیزات و توانمندی های آزمایشگاهی در کشور، ایجاد یک بسته کامل از خدمات این حوزه و اطلاع رسانی درست از ظرفیت های موجود کشور را ضروری دانست.

وی افزود: این شبکه سازی کمک می کند که همه اعضا به خدمات متنوع آزمایشگاهی دسترسی داشته باشند. این کار به بارور شدن ظرفیت های نهفته آزمایشگاهی و تحقیقاتی نیز کمک می کند.


افزایش بهره‌مندی از خدمات آزمایشگاهی با شبکه‌سازی تجهیزات

رییس شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: با توجه به اینکه یکی از وظایف شبکه تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع کشور به خدمات آزمایشگاهی است باید تلاش کنیم از تمام ظرفیت های موجود در کشور برای توسعه خدمات آزمایشگاهی بهره ببریم.

اسدی فرد معتقد است که شبکه‌سازی تجهیزات و توانمندی‌های آزمایشگاهی ابزاری است که به افزایش  بهره‌مندی محققان، پژوهشگران و جامعه فناوری کشور از خدمات متنوع آزمایشگاهی می انجامد و دسترسی فعالان این حوزه به تجهیزات مختلف آزمایشگاهی را تسهیل می کند.

وی همچنین تصریح کرد: اطلاع رسانی درباره وجود تجهیزات مختلف در مراکز آزمایشگاهی نقش موثری در توسعه این خدمات دارد و گامی بزرگ در جهت رونق دهی و تنوع بخشی به ارائه خدمات به جامعه محسوب می شود.

پایان پیام/23

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر
  • کد خبر : 46098
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت